БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ «NIKA»

+380-99-444-23-28

+380-93-944-05-28

м. Умань, вул. Небесної Сотні, 4

2 поверх, офіс 28

КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

Консульська легалізація документів потрібна для тих країн, які не підписали Гаазьку конвенцію, а отже, не приймають документи, легалізовані штампом апостиль.

Легалізація офіційних документів для таких країн в Україні зазвичай відбувається в декілька етапів: легалізація в Міністерстві юстиції України, засвідчення документів у Міністерстві закордонних справ України і, в останню чергу, консульська легалізація.

Засвідчення документів у консульських відділах іноземних держав - одна з ланок у ланцюжку легалізації. Процедура консульської легалізації завжди проводиться в консульстві тієї країни, в якій документ буде використовуватися. Залежно від країни, консульська печатка проставляється на оригіналі легалізованого документу або на легалізованому перекладі цього документу.

 

Консульська легалізація  застосовується для країн, які не є учасницями Гаазької конвенції. У порівнянні з апостилем є більш складною двосторонньою процедурою.

Консульська легалізація документів здійснюється в Міністерстві закордонних справ і Міністерстві юстиції України. Етапи консульської легалізації документів: проставлення печатки Міністерства юстиції України проставлення печатки Міністерства закордонних справ України нотаріальний переклад проставлення печатки консульства (посольства) відповідної країни.

Консульська легалізація потрібна для: ОАЕ, Саудівської Аравії, Лівії, Кувейту, Китаю, Коста-Ріки, Канади, Шрі-Ланки, Іраку, Єгипту, Палестини, Уругваю, Чилі, Катару, Філіппін та інших країн.

 

Особливості консульської легалізації: для подачі документів від імені замовника на легалізацію необхідна довіреність, оформлена у нотаріуса на одного із співробітників бюро перекладів. В іншому випадку документи не будуть прийняті у вищевказаних інстанціях.

 

Сума консульського збору, яку необхідно сплатити при подачі документів, залежить від курсу іноземної валюти і тому часто змінюється.

 

Детальніше про процес та вартість процедури легалізації документів для тієї чи іншої країни просимо уточнювати у працівників бюро перекладів.

 

 

 

 

 

© 2011-2017 Всі права захищено