БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ «NIKA»

+380-99-444-23-28

+380-93-944-05-28

м. Умань, вул. Небесної Сотні, 4

2 поверх, офіс 28

 

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «PZU УКРАЇНА»

 

«НІКА» - це єдине в Умані Бюро перекладів, де одночасно з послугами перекладу та легалізації документів Ви можете отримати також послуги страхування від нашого партнера польської страхової компанії «PZU Україна», зокрема послуги страхування виїжджаючих за кордон.

 Це дуже зручно, оскільки більшість громадян перекладає документи саме для того, щоб виїхати за кордон у якості туристів, або ж з метою працевлаштування, навчання, відвідування родичів чи друзів тощо. Для того ж, щоб перетнути кордон, необхідно обов’язково мати страховий поліс.

З полісом польської страхової компанії «PZU Україна», Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної медичної та матеріальної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу, адже Польська страхова компанія «PZU Україна» є лідером у туристичному страхуванні.

Якщо ж Ви подорожуєте за кордон своїм власним транспортом, то окрім полісу страхування виїжджаючих за кордон, ви можете також оформити поліс автострахування «ЗЕЛЕНА КАРТКА», який забезпечить страховий захист вашого автомобіля за кордоном.

 

ЦІНИ НА ПОЛІС СТРАХУВАННЯ ВИЇЖДЖАЮЧИХ ЗА КОРДОН ВІД ПОЛЬСЬКОЇ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «PZU УКРАЇНА» Є ДУЖЕ ДОСТУПНИМИ І ПРИЄМНО ВАС ЗДИВУЮТЬ.

 

ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ВИЇЖДЖАЮТЬ ДО ПОЛЬЩІ

 

Страхова компанія «PZU УКРАЇНА» є лідером на ринку страхових послуг у Польщі. З 2005 року компанія діє і на страховому ринку України та на сьогоднішній день згідно рейтингу страхових компаній займає перше місце з виплат по туристичному страхуванню.

 

Страхова компанія «PZU УКРАЇНА» є польською компанією, тому для осіб, які виїжджають до Польщі ми пропонуємо спеціальну програму Standart Poland, яка передбачає особливі знижки. Таким чином, придбання страхового полісу для громадян, які збираються до Польщі, є дуже вигідним

 

ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ЇДУТЬ НА НАВЧАННЯ ДО ПОЛЬЩІ

 

У 2015 році в Умані відкрився підрозділ страхової компанії ПрАТ «СК PZU Україна». За цей час у нас застрахувалися десятки студентів, які навчаються в Польщі та осіб, що виїжджають на роботу до Польщі.

 Це у значній мірі пов’язане з тим, що PZU є саме польською компанією і для осіб які виїжджають до цієї країни, компанія пропонує спеціальні програми, зокрема Standart Poland та спеціальні програми для страхування студентів.

Також, оскільки Страхова компанія «PZU УКРАЇНА» є польською компанією, українські студенти, які перебувають у Польщі, можуть бути певні, що своєчасно отримають необхідну допомогу у разі потреби.

 

 

Але не тільки медичне страхування туристів є важливим продуктом компанії. При виїзді за кордон на власному автомобілі у PZU ви зможете також оформити «Зелену картку», яку мають право виписувати усього декілька із більш ніж ста страхових компаній. Як правило велика кількість страхових компаній оформляють чммжі продукти «Зелена картка», тому щоб мати право виписувати власний продукт потрібно мати значні фінансові ресурси. Згідно з даними Моторного транспортного (страхового) бюро України, PZU має найвищі оцінки діяльності страховика в страхуванні ОСЦППВТЗ і щоразу отримує «зелене світло» по всім трьом параметрам оцінки - фінансовий стан страхової компанії, якість врегулювання збитків і кількість скарг клієнтів і страховиків.

Пропонуємо також інші види страхування: «автоцивілка», КАСКО, страхування іноземців, що перебувають в Україні, страхування майна, іпотеки тощо.

В Уманському представництві компанії Ви можете отримати весь спектр страхових послуг, а також всі додаткові послуги, що стосуються виїзду за кордон.

 

НЕДАВНО МИ ЗМІНИЛИ АДРЕСУ ТА ПЕРЕЇХАЛИ З ВУЛИЦІ ЛЕНІНА 20 НА ВУЛИЦЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 4 ОФІС 28.

ЧЕКАЄМО ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ ТА НОВИХ ЗАМОВНИКІВ ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ!!!

 

 

 

© 2011-2017 Всі права захищено